Poznaj nas bliżej

O Nas

  1. Home
  2. »
  3. O Nas

Krótko o nas

Organizujemy wyjazdy już od ponad 13 lat!

Odkryj z nami magię Podhala! Nasze wyjątkowe wyjazdy prowadzą do serca malowniczego regionu, gdzie głównymi celami są Biały Dunajec, Poronin i Gliczarów Górny. Każde z tych miejsc kryje w sobie niepowtarzalny urok i oferuje niezliczone możliwości spędzania wolnego czasu w otoczeniu górskiej przyrody.

Biały Dunajec zachwyca swoją bliskością do Tatr, oferując dostęp do licznych szlaków i termalnych źródeł. Poronin, z kolei, jest idealnym miejscem dla tych, którzy pragną odpocząć w ciszy i spokoju, z dala od miejskiego zgiełku. Gliczarów Górny, położony na wysokości, zapewnia zapierające dech w piersiach widoki na panoramę Tatr, co czyni go doskonałym miejscem na relaksujący pobyt w górach.

Nie ma na co czekać, jedź razem z nami i wypocznij w niesamowitych miejscach!

Liczby nie kłamią

Statystyki wyjazdów

0 +
Zadowolonych uczestników
0
Lat w branży
0 +
Zorganizowanych wyjazdów
0 +
Spełnionych marzeń

Nasz zespół

Doborowe towarzystwo to podstawa!

Dawid - CEO

Cześć! Mam na imię Dawid. W turystyce od 15 lat! Jestem założycielem firmy Święta w Dunajcu którą rozwijamy już od 5 lat. Z roku na rok poszerzamy dla Was nasze oferty o wyjazdu takie jak Wielkanoc, Majówka a już niedługo również wyjazdy zagraniczne!.

Grzegorz - "Rybka"

Cześć! Mam na imię Grzegorz ale równie dobrze mówią na mnie rybka! Jestem muzykiem z wykształcenia oraz zamiłowania. Na wyjazdach gram dla Was i śpiewam najpiękniejsze Piosenki!

Radek - Damy radę!

Cześć! Jestem Radek! Z wyjazdami świątecznymi i sylwestrowymi jestem związany od 5 lat. Podczas wyjazdów możecie polegać na moją pomoc. Nie ma rzeczy niemożliwych!

Paula - Cukiereczek

Cześć! Mam na imię Paula! Na co dzień prowadzę pracownię cukierniczą chocosfera w Krakowie gdzie Państwa również serdecznie zapraszam. A na wyjazdach jestem odpowiedzialna za organizację programu oraz o to abyście wrócili do domu szczęśliwi!

Dawid - "Młody"

Mam na imię Dawid! Współpracę z turystyką rozpocząłem niedawno lecz kocham to! Podczas wyjazdów spotkacie mnie wszędzie!

Aga - "Renifer"

Cześć! Mam na imię Agnieszka. Studiuję pedagogikę oraz jestem wychowawcą kolonijnym. Podczas wyjazdów odpowiadam za animacje z dziećmi.

Vanessa - Zabawa!

Witajcie! Z tej strony Vanessa. Na co dzień prowadzę firmę animacyjną Ness Tour - podróże z pasją. Podczas wyjazdów zadbam o Wasze dzieci!

Rafał - Trochę w prawo

Cześć! Mam na imię Rafał i zajmuje się kręceniem filmów i wywiadów z wyjazdów. Spotkacie mnie dosłownie wszędzie 🙂

Ania - Nie boi się wyzwań

Cześć! Mam na imię Ania - pracuję w branży eventowo-turystycznej od 16 lat! Jestem czynnym pilotem, koordynatorem i szkoleniowcem kochającym podróże i ekstremalne przygody.

Wiktoria - Halo?

Cześć! Jestem Wiktoria! Dzwoniąc na infolinię dzwonicie do mnie, zatem kontakt mamy już od momentu złożenia rezerwacji. Doradzam i dobieram dla Państwa najlepsze rozwiązania noclegowe! Na miejscu opiekuję się biurem.

Tomasz - Grupa DO ZDJĘCIA!

Cześć! Mam na imię Tomek i współpracuję z Świętami w Dunaju od 5 lat. Jestem zawodowym fotografem. Kocham swoją pracę która jest również moją pasją! Obiecuję że każdy wróci do domu z pięknym zdjęciem!

Ola - Animatorka

Cześć! Mam na imię Ola Współpracuję dla Państwa w imieniu firmy animacyjnej Hula Hop. To my zajmujemy się Państwa dziećmi w karczmach i pensjonatach!